Як вже повідомляв «Вечірній Київ», залізничний міст через вулицю Вишгородську почав потроху розсипатися від старості. Першим постраждало його облицювання. Мокрий грунт видавив кілька товстелезних гранітних плит облицювання, які впали перехожим під ноги. В минулому році залізничники мусили позбивати всю ліпнину, яка почала сипатися киянам на голови. Довелося також сяк так укріплювати перильні огородження над проїжджою частиною вулиці Вишгородської, покласти прості дошки, аби гравій з колій не впав до низу. Зараз ще якось тримаються «архітектурні прикраси» мосту – фігурні стовпи, встановлені після Другої світової війни. А головне, що із стінки устою мосту десь із зими почала просочуватися вода (дивись фото). Вона не попадає до системи водовідведення, ллється на голови перехожим.

Кияни також надсилали скарги у Південно-Західну залізницю з приводу стану моста. В понеділок на Вишгородській зібралися спеціалісти і керівники з Дарницької дистанції колії та Київської філії Південно-Західної залізниці, аби подивитися, що робиться на полотні моста і з самою спорудою. Тут ще побуває не одна комісія, поки буде прийнято якесь остаточне рішення, що робити з мостом. Поки що прибрали гранітне облицювання, що впало на тротуар, й відірвали те, яке готове було впасти, віднесли його на газон.

А з другої сторони вулиці Вишгородської, на насипу залізничного полотна того ж старого мосту, влада Києва нарешті завершує будівництво сучасного підходу до станції електропоїздів «Вишгородська» з ліфтом, яке тривало два роки (на фото). Хоча кияни продовжують дертися по насипу з обох боків, щоб потрапити на електричку поза касою.

Поки Київ тулить нову споруду, залізниця думає, що робити із старим мостом.

Є ідеї перебудови цього шляхопроводу. Але їх втілення потрібне не залізничникам, а місту. І це логічно. Бо сама арка мосту для того ж міста, для його автотранспорту, стала тромбом, через який неможливо проштовхнутися, і не можливо розширити проїжджу частину вулиці. Вранішні й вечірні корки через перехрестя з вулицею Білицькою, з якої йде довжелезний потік авто від гігантського житлового масиву, тут поєднується з потоком від площі Шевченка, й робить двосмуговий рух по Вишгородській неможливим. А поряд ще ростуть житлові споруди нового мікрорайону на місці Куренівської промзони. Тож розмірковування спеціалістів над тим, як разом з КМДА вирішити проблему, знайти кошти й знести старий залізничний шляхопровід, побудувати новий, розширити автодорогу, мають сенс. Якщо не зараз, то за 5 років це доведеться зробити.

За словами залізничників, як там не крути, залізничний шляхопровід над Вишгородською – стара споруда, вона не може вічно бути в експлуатації. Хоча наразі вона служить, пропускає потяги. Тут проводили капітальний ремонт менше 10 років тому. Знімали й шпали з рейками, аби дістатися до корита мосту, спускалися в оглядові ходи. Тоді констатували, що прокладена після війни зливова каналізація в доброму стані. В минулому році також знімали решітку й особливих проблем не виявили. Нині прольотна споруда – арка достатньо надійна конструкція, і вона виконує свої завдання. Але є системи для відведення води, які могли вже замулитися, могла зіпсуватися гідроізоляція. Зараз вона не працює так, як треба. Для того, щоб знайти причину протікання, треба зупиняти рух, знімати рейки, вскривати міст. Треба дивитися що робиться у стінці устою мосту, звідки й куди потрапляє вода, як працює дренажна система. Рано чи пізно, а «розтин» моста буде.

Наразі залізничники ще міркують, що робити із спорудою зараз. Косметичний ремонт в будь якому випадку проведуть – повернуть назад гранітне облицювання, замінять перила огорожі. А на прийняття рішення про роботи в більших масштабах знадобиться час, виїзд комісій, проект і пошук коштів.