25 листопада 2016 року в Державній службі України з безпеки на транспорті відбудеться публічне затвердження технічних вимог до пересувних габаритно-вагових комплексів.

Міністерство інфраструктури України перерахувало на рахунки Укртрансбезпеки кошти в розмірі 117 млн грн на придбання 78 пересувних габаритно-вагових комплексів. Ці кошти були надані Україні в рамках виконання Угоди про фінансування програми «Підтримка впровадження транспортної стратегії України» Європейською комісією. Після затвердження технічних вимог буде оголошено про початок процедури проведення торгів на ProZorro

Про заходи зі збереження українських доріг неодноразово наголошували Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

З квітня 2016 року Укртрансбезпека спільно з Укравтодором здійснює габаритно-ваговий контроль за допомогою двох десятків ГВК. Закупівля 78 пересувних габаритно-вагових комплексів дасть можливість забезпечити ефективний контроль на дорогах. Це будуть нові, сучасні комплекси, які відповідають європейським стандартам. Нагадаємо, що 21 жовтня 2016 року у Державній службі України з безпеки на транспорті проходило публічне обговорення технічних вимог до пересувних габаритно-вагових комплексів.