Під час брифінгу Міністр інфраструктури України наголосив, що в центрі уваги Міністерства, Укравтодору та областей – децентралізація доріг та дорожнього господарства: «В першу чергу, сьогодні ми закцентували увагу на дорогах, адже з 1 січня 2018 року запускається Дорожній фонд, і 120 тис км доріг буде передано на місцевий рівень. Ступінь готовності областей, в першу чергу - ресурсна готовність, пріоритетність при вибудовуванні роботи як щодо передачі доріг, так і щодо імплементації цих новацій, сьогодні теж було розглянуто».

«Дуже дякую за присутність всім очільникам і представникам областей, представникам Міністерства регіонального розвитку і Міністерства економіки. Нам є, про що говорити, і це не тільки ті реформи, які вже запроваджені парламентом і урядом, але і ті реформи, які ми маємо здійснити. Одна з першочергових – реформа залізничного транспорту. Сподіваюсь, з тим пакетом законодавства, яке вже внесено до парламенту, або буде внесено незабаром, ми досягнемо якісних змін», - наголосив Володимир Омелян.

Очільник «Укравтодору» Славомір Новак зазначив: «Ми спільно працюємо з Міністерством інфраструктури, з обласними державними адміністраціями. Хочу наголосити, що для масштабного ремонту доріг нам потрібна нова «Конституція доріг», і зараз ми її пишемо. Вона передбачає розділення відповідальності за дороги місцевого значення та за дороги державного значення. Децентралізація – це масштабна реформа, яка необхідна для реформування країни. Я сподіваюсь, що спільно з губернаторами, Міністерством, ми зробимо все, що можливо».