Міністр інфраструктури України Володимир Омелян перебуває із робочою поїздкою в Миколаївській області. Відповідно до програми поїздки очільник Міністерства проінспектував роботу Миколаївського морського торговельного порту, стан аеропорту в м.Миколаїв та провів розширену нараду за участі керівництва області, районних адміністрацій та Укравтодору щодо відновлення автошляхів в області.

«Миколаївська область отримала безпрецедентне фінансування: більше 1 млрд гривень виділено на автошляхи. Безумовним пріоритетом є дороги Н-11, Н-14 і Н-24», - заявив Міністр інфраструктури, - «Проте, на жаль, область не демонструє того прогресу в ремонті доріг, на який очікують і громадяни, і керівництво держави. Сьогодні у нас була велика нарада за участі керівництва облдержадміністрації, облради, місцевих депутатів і голів райдержадміністрацій. Я поставив завдання - щоб виділені гроші були використані в повному об’ємі, і ми отримали за ринковою конкурентною ціною якісні автошляхи в Миколаївській області. В цю п’ятницю буде проведено додаткову нараду з представниками облдержадміністрації, Укравтодору і облавтодору Миколаївській області, де за потреби будуть прийняті кадрові рішення. Миколаївська область нарешті має продемонструвати результат», - зазначив Володимир Омелян.

Міністр інфраструктури зауважив важливість щоденного планування та дотримання графіку робіт: «Для нас ключове не хто винуватий, а що робити. Ми домовилися з обласною держадміністрацією, що кожен ранок у нас починається з питання стану доріг і надвечір має бути підсумкова нарада і звіт, що зроблено за день».

Володимир Омелян наголосив на заходах габаритно-вагового контролю як умови збереження доріг: «Я відверто незадоволений роботою Укртрансбезпеки і подавМ.Ноняка на звільнення. Водночас, я розумію, що область має проблеми об’єктивного характеру - кількість співробітників Уктрансбезпеки у Миколаївській області є дійсно дуже малою. Минулого тижня ми прийняли постанову Уряду, яка передбачає можливість залучення представників місцевих органів влади, чи це на рівні облдержадміністрацій, чи на рівні громадських організацій до роботи на ГВК. Я сподіваюсь на підтримку народних депутатів України і я радий, що представники «Народного фронту» сьогодні з нами, у питанні посилення відповідальності за перевантаження. Цей законопроект уже є в парламенті. Він стосується всіх категорій, причетних до перевезень – і вантажовідправників,і вантажоотримувачів. Його підтримав Прем’єр-міністр на останньому засіданні Уряду».

В.о. Голови Миколаївської облдержадміністрації Бонь В'ячеслав наголосив: «Я дякую державі за ту фінансову підтримку, яку вона надає для будівництва, ремонту та реконструкції доріг. Нарада була досить гостра. Я впевнений, що ми друг друга почули. Є певні зауваження до нас, є певні пропозиції та прохання від нас до Міністерства інфраструктури. Тому я сподіваюся, що за результатами цієї наради ми отримаємо ту кадрову підтримку, про яку ми попросили».

«В середині року буде перерозподіл коштів на ремонт доріг за результатами роботи всіх областей. Якщо Миколаївщина вийде з аутсайдерів в лідери, а б дуже хотів, що б це відбулось, відповідно, вона зможе претендувати на неосвоєні кошти. Наше завдання, щоб і миколаївці, і бізнес, і гості цього регіону їздили якісними автошляхами», - наголосив Міністр.

«Я отримав від пана Міністра чітке доручення розглянути та проаналізувати всі помилки, які були допущені в минулому році, сконцентрувати свою увагу і ресурс на Миколаївській області. Я впевнений, що до п’ятниці ми покладемо чіткий аналіз Міністру на стіл. Я майже впевнений в тому, що дорогу Н-24, Н-14 і основну опорну державну мережу, за яку відповідає Укравтодор ми приведемо найближчим часом в належний стан. Ресурс у нас є і я думаю, що ми зможемо додатково залучити в Миколаївську область певний ресурс, щоб показати гарну роботу», - наголосив Олександр Харченко, в.о. заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг України.

Хочу подякувати Міністру за те, що він вже вчетверте за два останні роки з візитом на Миколаївщині. Мені здається, що частіше Міністрів на Миколаївщині не було. Можливо, це правильно, бо інфраструктура у нас знаходиться у вкрай незадовільному стані. Це не тільки дороги, це і питання залізниці. Прийнято рішення про залучення інвестицій на електрифікацію ліній Долинська-Миколаїв, це допоможе розвантажити дороги. Важливе питання – закон про внутрішній водний транспорт. Група народних депутатів Миколаївщини неодноразово проводила брифінги у Верховній Раді. Ми сподіваємось, що найближчим часом він все таки буде прийнятий. Це не тільки додаткове завантаження наших портів, а і можливість розвантаження наших доріг. Не менш важливе питання ще, що Миколаївська область не тільки не має доріг, а і одна з небагатьох, де немає аеропорту. Я сподіваюсь, що міжнародний аеропорт у Миколаєві буде. Ми сподіваємося на підтримку міністерства», - наголосив Народний депутат України Тарас Кремінь.