Капітальний ремонт двох мостових переходів в Херсонській області - на трасі Т04-03 Мар’янське–Берислав, планують розпочати у 2019 році.

Про це у вівторок, у ході робочої поїздки в Херсонську область, заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, спілкуючись з представниками місцевих громад, повідомляє кореспондент Укрінформу. «Щодо цих двох мостових переходів ми плануємо для себе наступний графік: 25 квітня на сесії облради приймається рішення про виділення по 50 тисяч на кожен (на тендерні процедури – ред.), на початку травня оголошуємо тендер, в травні ми затверджуємо перерозподіл коштів для того, щоб знайти фінансування для початку робіт. Цього року ми повинні в чорновому варіанті зробити ці два мости і в наступному році завершити повністю капремонт», - відзначив Омелян. Міністр оглянув проблемні ділянки траси Т04-03 Мар’янське – Берислав у районі мостових переходів: 68 км траси (затока р. Дніпро с. Новокаїри) та 58 км траси (затока р. Дніпро с. Милове).

Зараз тут постійно пересувається транзитний транспорт – великогабаритні фури, які направляються у порти, влітку на відпочинок на південь України на автотранспорті їдуть жителі інших регіонів. Навантаження на дорогу зростає через те, що інші траси ще в гіршому стані, тому транспорт перенаправляється сюди. На «розбитих» балках, які потребують капремонту, періодично фури «злітають» у воду, пасажирські перевізники відмовляються їхати у цьому напрямку, розповіли Володимиру Омеляну місцеві жителі. За словами голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва, на капремонт двох мостових переходів на цій ділянці дороги необхідно 69 млн гривень. Загальна протяжність двох балок близько 800 метрів джерело